Duitse soldaten ooit begraven op het kerkhof nr233 langs de Brusselsesteenweg ter hoogte van kilometerpaal 44 te Melle.

Citadelpark Gent

Buskruitfabriek Cooppal Wetteren

Vliegvelden WO I Regio Gent

WO I Munitiepark Kwatrecht

De Dodendraad

De Hollandstellung - Duitse WO I bunkerlinie

Reichsschüle Flandern - SS-School Kwatrecht

Duitse Atlantic Wall Radarpost - Goldammer

WOI en II Munitiedepot De Ghellinck Zwijnaarde

Duitse gangen onder centrum Gent WOII

Schuilplaatsen voor havenarbeiders Gentse kanaalzone uit de koude oorlog

Het Fort van Eben Emael

KW-linie

WO I - Kwatrecht - Melle

18 daagse veldtocht gekoppeld aan TPG

Neergestorte B17 te Kwatrecht 19-09-1944

De bevrijding WO II van de regio rond TPG

Toestand Belgisch leger ten tijde van mei 1940

Gesneuveldenlijsten:

Contact en onbeantwoorde vragen

Media-aandacht

Copyright

Links

Hieronder alvast een volledig overzicht van welke Duitse soldaten ooit begraven lagen op het Ehrenfriedhof van Melle. Er zal in een latere faze een overzicht worden toegevoegd van de meest klassieke toegepste afkortingen. De gebruikte afkortingen zijn deze zoals terug te vinden in de samenvattende lijst verkregen via de Duitse Volksbund.

  Naam Voornaam rang eenheid Graf Origineel Na verplaatsen Gestorven plaats overlijden oorzaak overlijden
                   
1 Agatz Ernst Ldstm 1/Ldst. J Btl II Dortmund Wachtebeke 216 10-08-15   -
2 Albert Alfred Gefr 11/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
3 Albrecht Max Eisenb. Pion Eisenb Bau Kp 1 Beervelde 86 2-11-18    
4 Albrecht Richard Wehrm 12/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
5 Altenburg Paul Wehrm 11/R Ers R2 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
6 Andrae Albert Wehrm 6/R Ers R2 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
7 Apelt Wilhelm Wehrm 3/R Ers R2 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
8 Austermann Otto Wehrm 9/R Ers R1 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
9 Bachmaier  Martin Mtr III/Matr A.R.2 Sond Bttr 2a Kwatrecht 61 30-10-18    
10 Balschuweit Karl Gren 8/G. Gren R5 Zelzate 103 11-07-17    
11 Bamberger Josef Gefr 10/J R120 Wachtebeke 129 7-10-17    
12 Bauer Johannes Lt.d.R 4/R Ers R1 Melle 89 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
13 Besler Jakob Fahr Bayer L.M.K. 130 Kwatrecht 47 26-10-18    
14 Beyersdorf Hugo Wehrm 9/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
15 Bieber Johann Lt.d.R 1 Ldst Bttr/Bayer 1 Ldw Brig Melle 95 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
16 Birkholz Martin Wehrm 2/Ldw J.R.6 Denderleeuw 72 14-12-18   in hospitaal overleden
17 Blaurock Heinrich Wehrm 10/R Ers R2 Melle MG L 134/175 12-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle (hosp)
18 Böhm Moritz Gefr 9/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
19 Böhme Karl Wehrm 3/R Ers R2 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
20 Brings Wilhelm Wehrm 6/R Ers R1 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
21 Briwa Georg Ob. Mtr 2 M.G.K/Matr R4 Sint Kruis Winkel 210 4-11-18    
22 Brömme Edmund Wehrm 5/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
23 Bronder Robert Ob. Mtr 9/Matr R4 Sint Kruis Winkel 211 3-11-18    
24 Bruckner Heinrich Musk 7/R J R57 Kwatrecht 65 6-11-18    
25 Christensen Peter Gefr Kraftw. Fernspr Zg 940 Moerbeke 113 27-10-18    
26 Conrad Ludwig Gefr 8/Bayer J R25 Beervelde 73 25-10-18    
27 Czerwinski Karl Horn 3/R Ers R1 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
28 Dieter Hugo Ob. Mtr 2/Matr R3 Moerbeke 124 4-11-18    
29 Dittmar Hermann Wehrm 3/R Ers R2 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
30 Don Wilhelm Gefr 7/J R425 Oostakker 190 31-10-18    
31 Eberl Georg Schütze 1 M.G.K/Bayer 11 J.R Zele 203-204 of 205 2-11-18    
32 Ebert Hugo Wehrm 11/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
33 Eid Georg Feldw 1/R Ers R1 Melle 1 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
34 Erbes Jacob Ldstm 3/R J R61 Moerbeke of Sint Kruis Winkel 97 12-11-18   in hospitaal overleden
35 Fahrer Willy     Heusden 197 10-11-18    
36 Fischer Bertus Musk 1 M.G.K/R.J R57 Kwatrecht 68 10-11-18    
37 Fischer  Otto Musk 5/Ldw J R85 Oostakker 193 2-11-18    
38 Fleck Friedrich Wehrm 5/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
39 Förster  Otto Arm. Sold 1/Arm Btl 124 Moerbeke 111 27-10-18    
40 Friebel Friedrich Wehrm 7/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
41 Fries Karl Musk 4/Ldw J R85 Lochristi 202 4-11-18    
42 Frömming Wilhelm Gren 1/Gren R2 Beervelde 83 2-11-18    
43 Fuchs Christoph Res 3/Bayer J R3 Kwatrecht 59 1-11-18    
44 Ganter Paul Utffz 5/Gren R101 Beervelde 74 27-10-18    
45 Graeysmer   Ob. Mtr   Sint Kruis Winkel 215      
46 Graf Wilhelm Lt.d.R Stab II/R J R46 Wachtebeke 128 18-10-18    
47 Grammatke Friedrich Wehrm 7/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
48 Grauschke Gustav Fahr 2 M.G.K/ R. J. R46 Moerbeke 114 27-10-18    
49 Grebe Wilhelm Gefr 3/R Ers R2 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
50 Greczy Josef Ldstm 3/Ldst J R35 Zelzate 108 24-07-18    
51 Grimm Alfred Musk 4/R J R94 Zelzate 106 11-10-17    
52 Griusk August Wehrm 2/R Ers R2 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
53 Günster Jakob Feldw Lt 6/R Ers R1 Melle 96 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
54 Güth Jacob Wehrm 12/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
55 Gutscher Emil Fahr L.M.K 784 Beervelde 82 2-11-18    
56 Haak Gustav Ldstm 4/R Ers R1 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
57 Hagemeister  Paul Wehrm 5/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
58 Hahn Paul Gefr 6/R Ers R1 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
59 Häp Peter Pion M.W. Kp/R J R79 Lochristi 201 31-10-18    
60 Heidhausen Adolf Musk M.W. Abt II/R J R30 Wetteren ten Ede 2 2-11-18    
61 Heim Eugen Fahr   Moerbeke 116 1-11-18    
62 Heine Otto Wehrm 6/R Ers R1 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
63 Hering Johann Wehrm 9/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
64 Hintzen Friedrich Utffz 5/R Ers R1 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
65 Hirschfeld Karl Gefr Stab II/R F A R13 Heusden 198 31-10-18    
66 Hirschkorn Eduard Wehrm 5/R Ers R1 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
67 Höfer Rudolf Krgsfrw 9/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
68 Hoffmann Karl Wehrm 5/R Ers R1 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
69 Hohmann August Wehrm 3/R Ers R2 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
70 Höhne Max Fahr 8/F A.R. 12 Beervelde 178 8-11-18    
71 Hoppe Gustav Wehrm 4/R Ers R2 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
72 Ilter Adolf Ldstm 4/R Ers R1 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
73 Jahn Reinhold Wehrm 9/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
74 Jensch August Mtr 2/Btl Brügge Moerbeke 125 9-11-18    
75 Jeske  Alwin Gefr 3/R Hus R5 Beervelde 84 2-11-18    
76 Jörg Alfred Wehrm 11/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
77 Kahlert Reinhold Ldstm 8/2 Ldst J Btl Gent III/37 Zelzate 102 23-07-17    
78 Kassebaum Ernst Kan 14/R Fuss A R14 Lochristi 200 2-11-18    
79 Kern Eugen Ob Hzr Starkstr.Abt d. Mar Korps Moerbeke 115 29-10-18    
80 Kersten Friedrich Wehrm 3/R Ers R2 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
81 Kings Adolf Gefr 8/Ldw F.A R255 Oostakker 194 1-11-18    
82 Klein Max Ldstm 1/Ldst J Btl Arolsen XI/1 Kruibeke 183 24-09-15    
83 Kluge Otto Wehrm 5/R Ers R1 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
84 Klusmeier Heinrich Gefr 10/Ldw J R77 Kwatrecht 63 29-10-18    
85 Koch Rudolf Musk 1/J R148 Zele 203-204 of 205 4-11-18    
86 Konrad Hermann Wehrm 4/R Ers R2 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
87 Kosch Franz Wehrm 5/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
88 Kott Wilhelm Wehrm 10/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
89 Krain Ernst Wehrm 5/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
90 Kratzer Friedrich Schütze 2/Bayer Fla M.G Abt 801 Moerbeke 117 2-11-18    
91 Kraus Isidor Wehrm 9/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
92 Krause Robert Kraftf San Kraftw Abt 4 Zele 206 27-10-18    
93 Kreutzer  Hermann Wehrm 10/R Ers R2 Melle 90 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
94 Kuhbier Wilhelm Wehrm 5/R Ers R1 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
95 Lafrenz Henri Artl Mt Stab/Matr A R3 Beervelde 75 27-10-18    
96 Lange Wilhelm Wehrm 3/R Ers R2 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
97 Laube Otto Wehrm 3/R Ers R2 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
98 Lebang Friedrich     Basel 181      
99 Leder Hermann Musk 5/J R72 Denderleeuw 70 11-11-18    
100 Lederich Fritz Ob Mtr 3 M.G.K/Matr R4 Sint Kruis Winkel 214 9-11-18    
101 Lenz Jakob Musk 5/J R28 Denderleeuw 69 11-11-18    
102 Liegl  Georg Schütze 1/Bayer Fla M.G. Abt 801 Moerbeke (Kruisstraat) 110 26-10-18    
103 Lienau Detlev Offz Stellv 5/R Ers R2 Melle 132 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
104 Link Franz Vzw 8/Ldw F.A R255 Baasrode(1) of Zelzate(2) 98, 99 of 100 31-10-18    
105 Link Gustav Feldw Lt 3/R Ers R1 Melle 3 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
106 Lübeck Karl Ldstm 8/2 Ldst J Btl Gent III/37 Zelzate 105 31-08-17    
107 Magermanns       Kruibeke 182 3-11-18    
108 Mai Alfred Gefr 8/J R399 Moerbeke of Sint Kruis Winkel 88 28-02-19   in hospitaal overleden
109 Maldankat Ernst     Kwatrecht 55      
110 Manjura Josef Utffz 3.M.G.K/Matr R4 Sint Kruis Winkel 213 9-11-18    
111 Markuske Otto Tel Fernspr Abt 403 Beervelde 177 5-11-18    
112 Marzina Franz Jnf 3/Bayer J R8 Berlare 133 6-11-18    
113 May Eduard Ob Mtr 2/Matr R2 Moerbeke 121 5-11-18    
114 Meinzinger Fritz Utffz 1/Bayer J R14 Zele 203-204 of 205 11-11-18    
115 Merle Anton     Kwatrecht 54      
116 Milker  Max Wehrm 11/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
117 Mittmann Paul Wehrm 2/R Ers R1 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
118 Moedrath Johann Gefr 3/Fuss A. Btl 74 Kwatrecht 52 28-10-18    
119 Moschütz Ernst Gefr 5/R Ers R1 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
120 Müller Gustav Wehrm 7/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
121 Müller Karl Feldw 5/R Ers R2 Melle 130 10-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
122 Müller Karl Wehrm 7/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
123 Nagermüller Josef Pion 1/Bayer Ldst Pion Kp Burcht 184      
124 Nebel Hubert Pion M.W. Kp/R J R79 Lochristi 199 31-10-18    
125 Neber Adolf Kan 4/R F.A. R36 Kwatrecht 57 1-11-18    
126 Neudeck Hermann Utffz 9/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
127 Oberländer  Albert Wehrm 9/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
128 Pantel  Otto Ob Mtr Mar Pion Kp 1 Moerbeke 119 3-11-18    
129 Panzer Georg Sergt 9/Gren R101 Destelbergen 195 14-10-18    
130 Peiler Robert Wehrm 1/R Ers R2 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
131 Penders Dagobert Ob Mtr Artl Matr Haubitz Bttr B Matr A R3 Desteldonk 4 2-11-18    
132 Piechnik Johann Musk 4/J R381 Beervelde 76 29-10-18    
133 Pisztzeck Karl Fahr 11/Fuss A R3 Kwatrecht 49 28-10-18    
134 Porath Robert Ob Mtr 2 M.G K/Matr R4 Sint Kruis Winkel 208 5-11-18    
135 Pötzsch Franz Wehrm 11/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
136 Preuss Hermann Wehrm 11/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
137 Probst Richard Wehrm 5/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
138 Quade Karl Ldstm 6/Ldw J R85 Oostakker 192 1-11-18    
139 Rank Markus Kan 3/Bayer Fuss A Btl 11 Kwatrecht 62 30-10-18    
140 Reckling Wilhelm Ldstm 4/Ldst J R35 Zelzate 107 30-03-18    
141 Reich Johann Gefr 8/J R381 Beervelde 85 3-11-18    
142 Reif Franz Wehrm 5/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
143 Reinhold Leonhard Gefr 10/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
144 Rettig  Friedrich Füs 10/Ldw J R77 Kwatrecht 44 24-10-18    
145 Rhode Wilhelm Vzf 12/Matr R3 Oostakker 187 31-10-18    
146 Richter Johann Utffz 10/Matr R6 Moerbeke 120 3-11-18    
147 Richter Max Res 6/Ldw J R77 Kwatrecht 60 30-10-18    
148 Röger Otto Wehrm 9/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
149 Ronsdorf  Max Wehrm 5/R Ers R1 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
150 Rosenberger Paul Schütze 2/Bayer Fla M.G Abt 801 Moerbeke 122 5-11-18    
151 Rossner Georg Wehrm 11/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
152 Roth Gustav Utffz 9/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
153 Ruppelt Alfred Res 9/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
154 Rutenkolk Ernst Lt.d.R 1 See Flieg Abt Oostakker 188 29-10-18    
155 Sarris Heinrich Utffz 5/R Ers R1 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
156 Sauer Anton Kan 8/R F.A R36 Beervelde 79 30-10-18    
157 Sauerbeck Ludwig Sergt 11/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
158 Seefried Leonhard Kan 2/Bayer Fuss A Btl 11 Kwatrecht 50 28-10-18    
159 Seifert Bruno Wehrm 10/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
160 Skibicki Ludwig Musk 10/J R68 Zelzate 104 7-08-17    
161 Spiegel Helmuth Gefr 5/J R162 Melle 94 7-09-14 Kwatrecht-Melle 1e slag Kwatrecht-Melle
162 Spiegel Josef Ob Mtr Artl 4/Matr A R1 Moerbeke 112 26-10-18    
163 Spörer Hermann Gefr 9/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
164 Szynka  Jgnatz Musk 7/R Ers R1 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
165 Schache  Johannes Gefr Scheinwerf Tr 110 Beervelde 78 30-10-18    
166 Schenk Emil Hzr 3 M.G.K/Matr R4 Sint Kruis Winkel 212 9-11-18    
167 Schiefner  Robert Gefr Radf Kp 5/Matr R6 Vrasene 179 11-11-18    
168 Schildhauer Gustav Wehrm 3/R Ers R2 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
169 Schmitz Wilhelm Zahlm Stellv F Luftsch Abt 23 Destelbergen 196 31-10-18    
170 Schneider Herbert Gren 12/Gren R101 Kwatrecht 58 1-11-18    
171 Schneider Johann Utffz 3 M.G.K/R J R57 Kwatrecht 67 8-11-18    
172 Schön August Ob Mtr Matr R5 Moerbeke 123 1-11-18    
173 Schott Eduard Wehrm 9/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
174 Schröder Fritz Utffz 1 M.G.K/R J R57 Kwatrecht 64 5-11-18    
175 Schröder Otto Wehrm 9/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
176 Schröter Otto Utffz 3/R Ers R2 Melle MG R 5/43 10-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
177 Schulz Bruno Ob Gefr 11/R Fuss A R14 Beervelde 80 31-10-18    
178 Schulze Reinhold Wehrm 9/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
179 Schumann Gustav Utffz 4/R Ers R2 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
180 Schwadten Anton Wehrm 9/R Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
181 Schwarzer  Felix Lt.d.R Jagdstaff 56 Kwatrecht 56 2-11-18    
182 Städele Wilhelm Kan Bayer Mun Kol 12 Sint Kruis Winkel 207 31-10-18    
183 Stegie  Theodor Gefr 7/Ldw J R77 Kwatrecht 51 28-10-18    
184 Strauss Peter Mtr 11/Matr R5 Moerbeke 118 2-11-18    
185 Strodtmann Gerhard Musk 3/Ldw J R85 Oostakker 189 1-11-18    
186 Thiele Adolf Offz Stellv 1 M.G.K/R K R13 Beervelde 77 29-10-18    
187 Thom Ewald Gefr 3/Gren R Z Pf 3 Baasrode(1) of Zelzate(2) 98, 99 of 100 16-10-18    
188 Thörel Ernst Musk 11/R J R13 Beervelde 81 1-11-18    
189 Ulbrich Gustav Musk 12/J R25 Zelzate 101 28-03-17    
190 Vollmer August Wehrm 3/R Ers R2 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
191 Vonwerden Heinrich Oblt d R 2/Fuss A Btl 11 Kwatrecht 53 31-10-18    
192 Voss  Heinrich Ldstm 9/Ldw J R46 Kwatrecht 46 25-10-18    
193 Wäckner Wilhelm Tamb 11/R Ers R1 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
194 Waskow Willy Schütze 3 M.G.K/J R54 Kwatrecht 48 28-10-18    
195 Watermann Elimar Kan 6/R F.A R52 Kwatrecht 66 7-11-18    
196 Weber Ernst Gefr 3/R Ers R2 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
197 Weller Karl Wehrm 5/R Ers R1 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
198 Wendele August Musk 8/R J R213 Kwatrecht 45 24-10-18    
199 Wetzler Franz Kan Bayer Mun Kol 12 Baasrode(1) of Zelzate(2) 98, 99 of 100 26-10-18    
200 Wirtz Josef Hus 3/R Hus R5 Beervelde 176 4-11-18    
201 Ziebel Oskar Mtr 9/Matr R4 Sint Kruis Winkel 209 3-11-18    
202 Ziegler Wilhelm Gefr 3/R Ers R2 Melle MG R 5/43 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
203 Onbekend       Denderleeuw 71      
204 Onbekend       Melle 87 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
205 Onbekend       Melle 91 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
206 Onbekend       Melle 92 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
207 Onbekend       Melle 93 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle
208 Onbekend       Zelzate 109      
209 Onbekend       Wachtebeke 126      
210 Onbekend       Wachtebeke 127      
211 Onbekend       Sinaai 131      
212 Onbekend       Beveren 180      
213 Onbekend       Oostakker 185      
214 Onbekend       Oostakker 186      
215 Onbekend       Oostakker 191      
216 Onbekend     Ers R2 Melle MG L 134/175 9-10-14 Kwatrecht-Melle 2e slag Kwatrecht-Melle

Routebeschrijving om deze lokatie te vinden

  • Het kerkhof lag op de linker kant van de Brusselsesteenweg, komende uit de richting van Aalst. Het ligt enkele honderden meters voorbij het viaduct van Kwatrecht, op de voorkant van een kouter juist voor het tweede onverharde veldwegeltje. Op ditzelfde veldwegeltje ligt ook het bunkertje B44, juist achter het spoorwegbrugje.
Bovenkant van pagina
Vorige: Het Duitse kerkhof van Melle 1914
Home
Vestingen directe omgeving Gent